„A Kościan w ciszy umiera powoli” to nowe przedsięwzięcie artystyczne realizowane przez znanego w naszym regionie Janusza Dodota. Wydarzenie organizowane jest w ramach Festiwalu Beton Off.

 

Galeria Teatr zaprasza na kolejne wydarzenie pt. „A Kościan w ciszy umiera powoli”. Będzie to podsumowanie przedsięwzięcia w ramach Festiwalu Beton Off. Wydarzenie zostanie zrealizowane w Restauracji Novopolskiej przy ulicy Nacławskiej 13 w Kościanie, w dniu 19 czerwca 2023 roku, o godzinie 18:00. Wejście jest bezpłatne.

 

Za scenariusz i reżyseria odpowiada Janusz Adam Dodot. Wykonanwcami nadchodzącego przedsięwzięcia są lokalni aktorzy: Sara Gniadek, Vanessa Smoczyk, Mirka Wojciechowska, Agnieszka Wojtaszek, Mateusz Jurga, Przemysław Szwarc, a także Maciej Wesołek.

 

Janusz Adam Dodot jest reżyserem teatralnym, aktorem, tekściarzem oraz malarzem. Przez wielu mieszkańców Kościana kojarzony jest z pełnionej niegdyś funkcji dyrektora Kościańskiego Ośrodka Kultury. Stanowisko dyrektora wykonywał przez 12 lat.