Będąc uczestnikiem porannego programu muzycy zaprezentowali utwór „Uwierz w to”. To pierwszy utwór, który zwiastuje nadchodzącą płytę grupy i już nadawany jest w ogólnopolskich stacjach radiowych i telewizji. A to dopiero początek!

Bez wątpienia zespół „ Ogień” jest twarzą miasta Kościan. Grupa muzyczna od wielu lat rozsławia nasz region w całej Polsce. Mieszkańcy Kościana mogą być dumni z sukcesów osiąganych przez zespół, który tworzą: Przemysław Zakrzewski (gitara), Filip Popów (wokal), Bartek Linke (perkusja), Hubert Urbaniak (klawisze i elektronika), Michał Leśniewski (gitara basowa).

Dzisiaj panowie w fantastycznym stylu zaprezentowali się w programie „Pytanie na Śniadanie”, który jest transmitowany przez Telewizję Polską S.A. Wykonali utwór „Uwierz w to”, który już dziś można okrzyknąć hitem roku. Niespełna kilka dni temu o ich najnowszym singlu informowano w Teleexpresie oraz nadawano go na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Warto wspomnieć, że to właśnie ta grupa kilka lat temu zdobyła, aż trzy nagrody na 54 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Aktualnie panowie przygotowują nowy materiał na płytę, która już niedługo ujrzy światło dzienne! Jesteśmy przekonani, że to będą same hity. Nasza redakcja trzyma kciuki za kolejne sukcesy zespołu „ Ogień”. Brawo panowie!