Koncert niezwykłej artystki zbliża się wielkimi krokami! Już w maju Eleni wystąpi na deskach sceny Kościańskiego Ośrodka Kultury. Serdecznie zapraszamy i polecamy!

 

To wspaniałe wiadomości dla wszystkich fanów Eleni. Z pewnością z tej możliwości skorzysta starsza część mieszkańców naszego miasta. Majowy koncert będzie poświęcony Dniu Matki. Z tego względu zakupiony bilet na zbliżający się koncert będzie fantastyczną propozycją na prezent dla mamy.

Koncert odbędzie się 11 maja 2022 roku w sali widowiskowej Kościańskiego Ośrodka Kultury. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 18:30. Bilety są już dostępne w sprzedaży! Od dzisiaj można je nabyć w sposób bezpośredni w Kościańskim Ośrodku Kultury przy ulicy Mickiewicza 11 w Kościanie. Bilety można nabyć od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

Bilety znajdują się także w sprzedaży online na stronach internetowych biletyna.pl oraz kupbilecik.pl. Cena biletu wynosi 65 zł. Artystka wystąpi w gronie muzyków, z którymi koncertuje od wielu lat w tym m.in. z Kostasem Dzokas oraz Aleksandrem Białous. Koncerty Eleni zawsze zapisują się w sercach widzów, ponieważ przepełnione są niebywałymi emocjami.

Eleni regularnie koncertuje w całej Polsce. Ma szerokie grono odbiorców i wiernych od wielu lat fanów. Więcej o jej koncertach oraz informacji na temat samej artystki znajdziecie w wskazanym artykule: https://infodebica.pl/eleni-wystapi-w-debicy/. Jesteśmy przekonani, że zbliżający się koncert będzie wielkim wydarzeniem w naszym mieście.