Już w sierpniu mieszkańcy Kościana ponownie będą mieli okazję poćwiczyć na macie w towarzystwie natury. Zapraszamy i serdecznie polecamy!

 

Trzeba przyznać, że przedsięwzięcie pt. „Joga na trawie” do tej pory cieszyło się w naszym mieście sporą popularnością. Mieszkańcy Kościana aktywnie brali udział w organizowanym wydarzeniu. Przed nami kolejny sezon z rzędu tej wspaniałej inicjatywy. Zajęcia z jogi na trawie rozpoczną się już w sierpniu. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

W sierpniu zajęcia będą odbywały się w każdą niedzielę. Ćwiczenia prowadzone będą w parku obok Kościańskiego Domu Kultury. Jednakże w przypadku brzydkiej pogody zajęcia odbywać się będą w sali widowiskowej ośrodka kultury. Start wszystkich zajęć zaplanowano na godzinę 9:00 rano. Organizatorem przedsięwzięcia jest Kościański Ośrodek Kultury oraz Przestrzeń Studio Jogi w Kościanie.

Na wydarzenie zaproszeni są wszyscy, którzy pasjonują się jogą, a także ci, którzy chcieliby zapoznać się z tą dziedziną sportu. Zaproszenie kierowane jest do wszystkich bez względu na wiek. Osoby zainteresowane, proszone są o zabranie na zajęcia swojej maty do ćwiczeń.