Relaks, promienie słońca, pobyt nad jeziorem, spacer w lecie – z tym kojarzy nam się lato. Te wyjątkowe chwile możesz uwiecznić na filmie, wziąć udział w konkursie i zdobyć wspaniałe nagrody!

Ogłoszono ciekawy konkurs dla mieszkańców Wielkopolski. Konkurs ma na celu uwiecznienie pięknych wspomnień z wakacji w formie filmu lub animacji. To fantastyczna możliwość żeby uwolnić swój kreatywny potencjał. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Warto więc wziąć w nim udział. Zapraszamy!

Konkurs przeznaczony jest dla osób w przedziale wiekowym od 13 do 26 roku życia, które mieszkają na terenie naszego województwa. Akcja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 roku. Konkurs realizowany jest przy współpracy z Kinem Muza. Prace konkursowe należy przesłać do 31 sierpnia na wskazany adres e-mail: [email protected].

Pracą konkursową jest film lub animacja w jednej z dwóch kategorii. Dzieło filmowe można przedstawić w czasie trwającym do 30 sekund, w formacie MP4; full HD 1080 x 1920, w orientacji pionowej. W drugiej kategorii trzeba zaprezentować dzieło trwające do 3 minut, w formacie MP4; Full lub animacja HD 1920 x 1080, w orientacji poziomej. Filmy muszą posiadać tytuł.

Jakie nagrody można zdobyć w konkursie?

Każda osoba, która zdobędzie pierwsze miejsce w swojej kategorii zdobędzie bardzo atrakcyjne nagrody, którymi są: iPhone 13 128 GB, zaproszenie na 20. Edycję festiwalu Millenium Docs Against Gravity. Jednak największą satysfakcją może okazać się możliwość wyświetlenia zwycięskiego filmu na pokazie specjalnym w Kinie Muza w Poznaniu. Brzmi wspaniale, prawda?

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca, w każdej z kategorii otrzymają: projektor AOPEN PV12 powered by ACER, zaproszenie na 20. edycję festiwalu Millenium Docs Against Gravity, a także możliwość emisji filmu na pokazie specjalnym w Kinie Muza w Poznaniu. Wyłoniona zostanie również Nagroda Publiczności, która będzie równać się z możliwością udziału w dniu zdjęciowym z Panem Bartłomiejem Pomianowskim.

Inicjatywa prezentuje się naprawdę świetnie! Większość z nas i tak ze swoich wakacji wykonuje liczne zdjęcia bądź filmy. Tym razem warto jest przedstawić je szerszej publiczności i zgarnąć interesujące nagrody rzeczowe!