Wydarzenie odbędzie się w celu zebrania środków finansowych na chorego Maksa Kociołka. Zapraszamy wszystkich mieszkańców okolic do wzięcia udziału w nadchodzącej akcji charytatywnej.

 

Już niedługo w pobliskim Kokorzynie odbędzie się impreza charytatywna na rzecz Maksa Kociołka. Przypominamy, że dziecko cierpi na autyzm oraz zapalenie mózgu. Chłopiec związany jest z ziemią kościańską. Żeby zebrać niezbędne fundusze na leczenie Maksa rodzina i przyjaciele postanowili zorganizować akcję charytatywną w Kokorzynie.

Wydarzenie zostało zaplanowane na 21 sierpnia 2022 roku. Start akcji odbędzie się o godzinie 12:00, natomiast zakończenie przewidywane jest na około 20:00. Całość wydarzenia zrealizowana zostanie na boisku przy Straży Pożarnej w Kokorzynie. Na ten dzień zaplanowano wiele atrakcji. Odbędą się koncerty, pokazy taneczne, malowanie twarzy i tatuaże. Podczas wydarzenia zaśpiewa Oliwia Ostrowska z gościem specjalnym, zatańczą również siostry Kuciak.

Dzieci będą mogły poszaleć na dmuchanych zamkach, przejechać się sportowymi autami, wziąć udział w licznych grach i zabawach, a także zobaczyć na żywo alpaki, kozy i króliki! Podczas imprezy zaprezentują się strażacy oraz policjanci. Poza tym na najmłodszych czekać będzie Maskotka Chase i Myszka Miki. Podczas wydarzenia odbędzie się także loteria fantowa, a na łasuchów czekać będą ciepłe i zimne przekąski. Muzykę zapewni Dj Maras.

 

Serdecznie zapraszamy całe rodziny z Kościana i pobliskich okolic do wsparcia nadchodzącej akcji charytatywnej. Więcej na temat choroby i sytuacji chłopca można przeczytać tutaj:

Potrzebna pomoc dla Maksymiliana Kociołka!