Lokalna grupa muzyczna zakończyła pracę nad swoją debiutancką płytą. Już niedługo usłyszymy efekt końcowy pracy nad materiałem muzycznym.

Nasz portal wspiera lokalnych artystów! Od początku roku nasi czytelnicy mogli poczytać o twórczości zespołu Ogień, działaniach wokalistki Julii Stolpe, Darii Kaczór-Boś z zespołem Sunday Morning  oraz młodych dobrze rokujących piosenkarzy. Tym razem uwagę poświęcimy grupie „Efekt Czasu”, która zakończyła pracę nad swoją debiutancką płytą muzyczną.

„Efekt Czasu” to grupa, którą tworzy Jarosław Szudra „Szyszak” oraz Mikołaj Ziółek „Ziółek”. Niezależni artyści są związani z Kościanem i od wielu lat tworzą hip-hop undergroundowy. Czas wreszcie, aby o tej grupie zrobiło się głośno! Lokalni raperzy nagrywali swój materiał w Studio Nagrań Green Point w Kościanie. W procesie twórczym uczestniczył również znany lokalnej społeczności – producent muzyczny Hubert Urbaniak aka NDA.

Płyta już niedługo w sprzedaży. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na social mediach artystów „Efekt Czasu”. Nasza redakcja docenia przede wszystkim wieloletnie starania w dążeniu do realizacji własnych marzeń. Trzymamy kciuki i już nie możemy doczekać się efektów pracy tej grupy muzycznej. Gratulacje panowie!