Wybierz się na koncert Grażyny Łobaszewskiej w Kościańskim Ośrodku Kultury i wesprzyj cegiełkę na akcję charytatywną.

Jedna z najsłynniejszych wokalistek jazzowych w Polsce zaśpiewa w Kościanie podczas koncertu noworocznego. Koncert został zaplanowany na dzień 15 stycznia 2023 roku. Start wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18:00. Wydarzenie odbędzie się oczywiście w Kościańskim Ośrodku Kultury.

Grażyna Łobaszewska świętuje 50 lat istnienia na scenie. Bez wątpienia jest to artystka nietuzinkowa. Na jej koncertach zawsze pojawia się szerokie grono odbiorców. Jej piosenki nucą kolejne pokolenia. Ma na swoim koncie liczne prestiżowe nagrody, wydane albumy muzyczne oraz koncerty na całym świecie. Świetnie sprawdza się również jako trener wokalny dzieląc się swoim doświadczeniem zawodowym podczas wielu ogólnopolskich festiwali muzycznych.

Wejście na koncert jest biletowane i kosztuje zaledwie 15 zł. Zebrane podczas koncertu pieniądze zostaną przeznaczone na cel charytatywny. Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Miasta Kościan oraz Kościański Ośrodek Kultury. Jesteśmy przekonani, że muzyczne przedsięwzięcie na długo pozostanie w sercach mieszkańców Kościana.