Utalentowani piosenkarze wystąpią na scenie Kościańskiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy serdecznie na muzyczne show!

Polskie i światowe przeboje na scenie w KOK

Za kilka dni 8 listopada 2022 roku w Kościańskim Ośrodku Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert. Na scenie zaprezentuje się wyjątkowy duet piosenkarzy – Sławomir Olgierd Kramm oraz Ksenia Shaushyshvili. Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Miasta Kościan oraz Kościański Ośrodek Kultury. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 17:00. Wejście na wydarzenie jest darmowe.

Podczas koncertu wykonane zostaną najpiękniejsze piosenki polskie oraz światowe. Zaprezentowane zostaną utwory operetkowe, a także utwory musicalowe, rozrywkowe oraz muzyczne standardy. Publiczność będzie miała możliwość posłuchania utworów takich wykonawców jak np. Frank Sinatra, Elvis Presley oraz Krzysztof Krawczyk.

Artyści to niezwykle utalentowani muzycy z dużym doświadczeniem scenicznym. Koncertowali już na wielu scenach muzycznych w Polsce, a także w wielu krajach za granicą. Warto zaznaczyć, że Sławomir Olgierd Kramm jest absolwentem Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy i polecamy udział w zbliżającym się wydarzeniu muzycznym.