Nie masz pomysłu na ferie? Podpowiadamy co zrobić!

Rozpoczynają się zimowe ferie dla dzieci i młodzieży z Kościana! To upragniony czas, na który czekało mnóstwo dzieciaków. W końcu będą mogli odpocząć i zrelaksować się przed kolejnymi miesiącami wytężonej nauki. To również czas, który można spędzić na sportowo i kreatywnie. Osoby, które nie wyjeżdżają na zimowe kolonie mogą zapoznać się z ofertą lokalnego Ośrodka Kultury oraz Biblioteką.

W Kościańskim Ośrodku Kultury będą odbywać się: zajęcia plastyczne z lepienia w glinie, zajęcia plastyczne dotyczące kaligrafii i papieru, karaoke, kreatywne zajęcia z wykonywania bransoletek. Poza tym w ramach poranka filmowego dzieciaki będą mogły obejrzeć bajkę o magicznej wyprawie, sympatycznym misiu, prehistorycznej rodzinie, zimowym stworze. Na dzieci i rodziców czekać będą również takie zabawy jak „Rodzinna Zumba”.

W Bibliotece zostaną zrealizowane warsztaty plastyczne oraz zimowy misz masz. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji  na basenie, lodowisku oraz w wieży ciśnień, będzie można skorzystać z promocyjnych cen wchodząc za okazaniem Karty Mieszkańca. Poza tym w kościańskich szkołach organizowane będą liczne zajęcia sportowo-rekreacyjne. Jest w czym wybierać!