W najbliższy piątek zostanie wystawiona najnowsza sztuka Janusza Dodota. Wybierz się na premierę spektaklu pt. „Szczęście znowu zagości w naszym domu”!

 

W Centrum Kultury w Śmiglu zostanie wystawiona sztuka pt. „Szczęście znowu zagości w naszym domu”. Wydarzenie odbędzie się w dniu 24 marca 2023 roku, o godzinie 18:00. Wejście na spektakl jest biletowane i kosztuje 25 zł. Wejściówki będzie można nabyć przed spektaklem.

Dzieło było inspirowane „Małymi morderstwami” Julesa Feiffera. Scenariusz i reżyseria spektaklu zostały opracowane przez znanego w naszym regionie Janusza Dodota. Nadchodzące wydarzenie jest dla wszystkich wyczekiwaną premierą. Praca nad dziełem trwała długo i intensywnie. Mieszkańcy regionu już nie mogą doczekać się nowych propozycji artystycznych od Janusza Dodota! Jesteśmy pewni, że nadchodząca premiera przyniesie im dużo satysfakcji!

Na scenie ujrzymy dziewięciu utalentowanych aktorów: Sarę Gniadek, Vanessę Smoczyk, Mirosławę Wojciechowskę, Macieja Dodota, Mateusza Jurgę, Przemysława Szwarc, Arkadiusza Wesołek, Macieja Wesołek, Tomasza Żurek. Muzykę do spektaklu opracował Marcin Ruszkiewicz, który od lat współpracuje z Januszem Dodotem. Plakat przygotował Hubert Baranowski.

Serdecznie polecamy udział w nadchodzącym wydarzeniu teatralnym!