Zosia Główczak z Kościana kolejny raz na podium! W naszej miejscowości rośnie młoda i dobrze aspirująca piosenkarka.

Czas, na krótkie podsumowanie Festiwalu Piosenki „Muzyka nie zna granic”. Muzyczne wydarzenie zostało zrealizowane przez III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Lesznie. Konkurs wyłonił prawdziwe muzyczne perły z naszego regionu. Jury zachwycone było poziomem artystycznym młodych wykonawców, którymi byli uczniowie szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.

Koncert galowy odbył się 30 marca 2023 r., w auli III LO w Lesznie. Wśród laureatów konkursu znalazła się Zosia Główczak, o której już nieraz pisaliśmy! Dziewczyna zajęła III miejsce w konkursie. Nie da się ukryć, że młoda artystka ma niezwykle sprzyjający czas!

Dosłownie dwa dni wcześniej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie również został zorganizowany konkurs muzyczny pt. „Targowisko Talentów”. Na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież, które dysponują różnymi talentami – potrafią śpiewać, tańczyć, grać, rysować. Wśród zdolnych dzieci nie zabrakło również Zosi Główczak, która śpiewa w zespole STEEL. To właśnie ten zespół zdobył pierwsze miejsce głosami jury oraz publiczności!

Nasza redakcja składa serdeczne gratulacje i trzyma kciuki za kolejne osiągnięcia!