Niezapomniane zakończenie wakacji gwarantuje Kościański Ośrodek Kultury, który zaprasza najmłodszych do udziału w widowisku teatralnym. Spektakl „W 7 dni dookoła bajek” to wyjątkowa opowieść, która została zainspirowana twórczością Jana Brzechwy. Co więcej, podczas występu dzieci będą miały okazję zetknąć się z elementami języka angielskiego.

Na początek września, konkretnie na piątek 1-tego dnia tego miesiąca, przypada premiera spektaklu. Choć to już czas szkolny, to dzięki temu, że jest to pierwszy dzień września, dzieci nadal będą miały wakacje i będą mogły spędzić je na kulturalnym wydarzeniu. W taki oto sposób warto zakończyć letni odpoczynek.

Spektakl rozpocznie się o godzinie 17:00 na scenie sali widowiskowej Kościańskiego Ośrodka Kultury. Cena biletu wynosi 20 złotych. Osoby posiadające Kościańską Kartę Mieszkańca mogą natomiast liczyć na zniżkę i bilet za 15 złotych. Zakupić je można w sekretariacie ośrodka od poniedziałku do piątku w godzinach pracy sekretariatu, między 8:00 a 15:00.