W ostatnich miesiącach mieszkańcy Kościana mocno dopingowali uczestniczkę popularnego programu „The Voice of Poland” – Julię Stolpe. Możemy być dumni z naszej wokalistki!

Nie da się ukryć, że z naszego regionu pochodzi naprawdę spore grono utalentowanych wokalistów i instrumentalistów, o których słychać w szerokim świecie. Jedną z takich osób jest Julia Stolpe, która znana jest mieszkańcom naszej miejscowości od jej najmłodszych lat. W ostatnich miesiącach Julia walczyła w programie muzycznym „The Voice of Poland” transmitowanym przez stację telewizyjną TVP. Znalazła się w grupie Sylwii Grzeszczak oraz Tomsona i Barona.

Julia Stolpe dotarła w programie do samych półfinałów. Ostatecznie nie znalazła się w finale tej edycji, jednak dotarcie do tego etapu to duże osiągnięcie. Jak wiemy uczestnicy programu telewizyjnego musieli przejść eliminacje wstępne i główne do drużyn trenerskich, a następnie walczyć o swoje miejsce w programie prezentując najlepsze występy wokalne. To na pewno spore wyzwanie! Julia zaprezentowała na wizji bardzo dobry poziom.

W trakcie wszystkich edycji Julia otrzymała ogromne wsparcie ze strony mieszkańców Kościana, którzy dopingowali ją za każdym razem. Nic dziwnego, ponieważ od wielu lat program „The Voice of Poland” uznawany jest za jeden z najlepszych programów muzycznych typu talent show w Polsce. Uczestnicy startujący w programie z reguły reprezentują wysoki poziom wokalny. Sam program cieszy się dużą oglądalnością.

Więcej ciekawostek na temat uczestniczki programu „The Voice of Poland”

Julia znana jest w Kościane z występów od najmłodszych lat. Wielokrotnie udzielała się w licznych przedstawieniach artystycznych na terenie Kościana. Jest absolwentką Policealnego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena oraz studiów wyższych na kierunku edukacja muzyczna z pedagogiką opiekuńczo – wychowawczą.

Od wielu lat jest wokalistką zespołu Pinokio Brothers. Współpracuje z licznymi lokalnymi grupami muzycznymi jak np. Orkiestra Barbadusz oraz Poznańska Orkiestra Rozrywkowa. Na co dzień jest nauczycielką śpiewu i edukuje głównie młodzież. W tym roku brała też udział w programie „Szansa na sukces”. Prywatnie kocha podróże. Od paru lat mieszka w Poznaniu.

Zdecydowanie udział w programie muzycznym to dla Julii duża promocja medialna. To dla naszej artystki złoty czas! Jest przykładem, że o własne marzenia można zawalczyć w każdym momencie. Wygląda na to, że wreszcie przyszedł dla niej złoty czas. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju kariery muzycznej! Brawo!