Miejska Biblioteka Publiczna organizuje konkurs plastyczny dla najmłodszych dzieci. Na wygranych czekają atrakcyjne nagrody. Konkurs oscyluje w klimatach świątecznych.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Tomaszewskiego w Kościanie ogłosiła niedawno bardzo interesujący konkurs dla najmłodszych dzieci z Kościana i okolic. Pozostało jeszcze kilka dni żeby zgłosić się do konkursu. Prace konkursowe można przekazywać do 17 grudnia 2021 roku. Dzieła należy dostarczyć bezpośrednio do biblioteki lub wykonać zdjęcie i przesłać na skrzynkę pocztową [email protected].

Temat konkursu to „Świąteczne skrzaty, gnomy i krasnale, które kolorowe noszą szale”. Ten pocieszny konkurs wyłoni najpiękniejszą bajkową postać. Konkurs realizowany jest z myślą o najmłodszych dzieciach w wieku 5 – 11 lat. Celem konkursu jest pobudzenie aktywności twórczej dzieci, a także pogłębianie wiedzy na temat tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Zabawa nad przygotowaniem pracy konkursowej z pewnością przyniesie dzieciakom sporo uśmiechu. Do akcji mogą również włączyć się rodzice i pomóc swoim pociechą w przygotowaniu pracy konkursowej. Na wygranych w konkursie czekają atrakcyjne upominki.

Warunki konkursowe udziału w konkursie

Przygotowywana praca może zostać wykonana dowolną techniką. Może to być praca przestrzenna lub płaska. W konkursie można zgłosić tylko jedną pracę konkursową. Do zgłoszonej pracy konkursowej należy dołączyć kartę zgłoszenia. Wyniki konkursu będą znane w dniu 22 grudnia 2021 roku. Organizator podkreśla, że zastrzega sobie prawo do dysponowania wszystkimi nadesłanymi pracami.

Organizator powoła do oceny prac konkursowych profesjonalne jury. Prace dzieci będą oceniane w dwóch kategoriach tj. 5 – 7 lat oraz 8 – 11 lat. Zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w wskazanym przedsięwzięciu. To fantastyczna przedświąteczna inicjatywa. Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom realizowanego konkursu!

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikami lokalnej biblioteki. Z placówką można skontaktować się pod wskazanymi numerami telefonów: 65 512 00 40 lub 65 511 00 26. Regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej biblioteki.