Krótki reportaż z minionego świątecznego wydarzenia  w Kościanie.

 

W niedzielę 19 grudnia odbyła się wyjątkowa impreza pt. „Świąteczna Niedziela”. Event odbył się na świeżym powietrzu na placu Kościańskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Adama Mickiewicza 11 w Kościanie. Bohaterką minionego wydarzenia była rozświetlona choinka, przy której wszyscy chętni mogli publicznie wypowiedzieć swoje świąteczne życzenia.

Wstęp na wydarzenie był wolny, w związku z tym pojawiło się na nim mnóstwo mieszkańców Kościana oraz gości z pobliskich miejscowości. Najbardziej zadowolone były dzieci, dla których przyszykowano liczne animacje. W czasie świątecznej akcji pojawiły się przeurocze zwierzęta – alpaki, które najbardziej przykuwały uwagę licznych przybyszy. Każdy chętny mógł wybrać się na spacer w towarzystwie wspomnianych zwierząt.

Dodatkowo wydarzenie uświetnił występ wokalistki Darii Kaczór – Boś wraz z zespołem Voice Studio. Na placu można było usłyszeć przepiękne świąteczne kolędy i pastorałki. Poza tym dzieci miały możliwość napisania listu do Świętego Mikołaja. Podczas zorganizowanego wydarzenia poznano laureatów „Literackiego Konkursu Świątecznego”. Całość imprezy przebiegła w sympatycznej atmosferze zgodnie z zaplanowanym scenariuszem wydarzeń.