Wybitny muzyk jazzowy zagrał podczas Koncertu Noworocznego w Kościańskim Ośrodku Kultury. Przedstawiamy relacje z minionego wydarzenia.

 

W minionych dniach do Kościana zawitała niezwykła gwiazda polskiej sceny muzycznej. Na scenie Kościańskiego Ośrodka Kultury zagrał jeden z najwybitniejszych wokalistów jazzowych w Polsce Stanisław Soyka. Artysta wystąpił wraz ze swoim zespołem, w którym grają równie uznani muzycy.

Stanisław Soyka zagrał w ramach XXXV Kościańskiego Koncertu Noworocznego. Na wydarzenie przybyła spora grupa mieszkańców miasta Kościan. Pojawili się również goście honorowi w tym najważniejsza osoba, czyli Burmistrz Miasta Kościan Pan Piotr Ruszkiewicz. Na początku wydarzenia Burmistrz wygłosił stosowne przemówienie, w którym podsumował miniony 2021 rok.

Koncert przebiegł w niezwykłej atmosferze, o którą zadbali pracownicy Kościańskiego Ośrodka Kultury. Pan Stanisław Soyka zachwycił całą publiczność. Swoim koncertem zaserwował całą gamę emocji od wzruszeń do śmiechu. Oprócz talentu muzycznego i charyzmy wykazał się również niezwykłą umiejętnością komunikacji z publicznością.

Warto wspomnieć, że cały dochód z koncertu został przeznaczony na operację serca Michaliny Greckel. Dziewczynka cierpi na poważną wadę serca. Jedyną szansą na uratowanie jej życia jest operacja serca w Genewie. Podczas koncertu pojawili się przyjaciele i rodzina chorej dziewczynki. Przypominamy, że pieniądze na wsparcie można przekazywać poprzez stronę:

www.siepomaga.pl/michalinkowe-serduszko