Miniony koncert to był prawdziwy powrót do przedwojennej przeszłości! Publiczność była zachwycona występem młodych wokalistów.

W minioną środę w Kościańskim Ośrodku Kultury odbył się niezwykły koncert, który swoją tematyką nawiązywał do czasów przedwojennych. Na scenie zaprezentowali się podopieczni należący do grupy Voice Studio prowadzonej przez Darię Kaczór – Boś. Koncert poprowadziły Ariana Małolepsza oraz Emilia Ratajczak, które na co dzień uczęszczają do sekcji wokalnej Kościańskiego Ośrodka Kultury.

Wszyscy młodzi wykonawcy wykazali się niezwykłym profesjonalizmem i obyciem scenicznym. Być może wśród tej grupy znalazła się przyszła gwiazda polskiej sceny muzycznej? Absolutnie w to nie wątpimy! Choć wszyscy byli niewątpliwie utalentowani to spośród całego zespołu wyróżniały się, aż trzy prawdziwe, muzyczne perły. Na scenie zaprezentowali się wokaliści w składzie: Zosia Główczak, Zosia Oleszak, Emilia Ratajczak, Adam Koch, Zosia Wieczorek, Oliwia Kasperska, Helena Zawadzka, Milena Majchrzak, Ariana Małolepsza, Nadia Krzyżkowiak.

Utalentowana Zosia Główczak, która oprócz pobieranych lekcji śpiewu w Voice Studio uczęszcza również na lekcje gry na pianinie do Szkoły Muzycznej im. Józefa Surzyńskiego w Kościanie, zaśpiewała „Kiedy będziesz zakochany”. Poza tym publiczność usłyszała również takie przeboje jak np. „Zimny drań”, „Ada, to nie wypada”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Ach, jak przyjemnie”. Nasza redakcja już nie może doczekać się kolejnych koncertów przygotowanych przez wskazaną grupę wokalną!

Na koncercie pojawiła się spora publika. Wśród nich znaleźli się głównie rodzice, dziadkowie i przyjaciele występujących młodych artystów. Całość koncertu utrzymana była w niezwykle sentymentalnym klimacie. Najstarsza część publiczności z pewnością przeniosła się wspomnieniami do przedwojennych kawiarni, mody i oczywiście muzyki.