Publiczność podziękowała artystce za występ ogromnymi oklaskami. Wszyscy byli poruszeni jej występem.

W naszym mieście już po raz drugi odbył się koncert Katarzyny Zawady. Ostatnio artysta wystąpiła na jesień. Teraz zaprezentowała się w zimowej scenerii. To był wyjątkowy koncert przepełniony niezwykła atmosferą i magią. Na wydarzenie publiczność  została zaproszona przez samego Burmistrza Miasta Kościan Pana Piotra Ruszkiewicza.

Pani Katarzyna Zawada śpiewa głównie arie operowe, operetki, oratoria i kantaty. Publiczność jest zachwycona jej koncertami. Od Pani Katarzyny bije niezwykły spokój, który udziela się całej publiczności. Przybyła na koncert widownia była pod wielkim wrażeniem postaci Katarzyny Zawady. Artystka wykonała również kolędy i pastorałki, które zaśpiewała z całą publicznością.

Katarzyna Zawada znana jest przede wszystkim ze swojego pięknego sopranowego głosu. Nic w tym dziwnego, ponieważ był szkolony przez wiele lat. Pani Katarzyna jest wokalistką, dyrygentką, a także pianistką. Ukończyła Akademię Muzyczną w Poznaniu, gdzie studiowała śpiew klasyczny.

Co więcej możemy powiedzieć o Pani Katarzynie Zawadzie? Coś czujemy, że wokalistka jeszcze nie raz wystąpi w Kościanie na deskach Kościańskiego Ośrodka Kultury.

Ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia. Zdobyła chociażby Złotą Eurydykę na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Anny German w Moskwie w 2015 roku. Dwa lata później otrzymała „Brązową Odznakę Honorową Polskiego Związku Chórów i Orkiestr” w Ostrowie Wielkopolskim. Jest doceniania i zapraszana na liczne artystyczne przedsięwzięcia.

Koncertowała w całym kraju, a także poza jego granicami. Może pochwalić się występami w Wielkiej Brytanii, Litwie, Rosji, Białorusi, Uzbekistanie. Często koncertuje w towarzystwie orkiestr symfonicznych. W swojej twórczości nawiązuje przede wszystkim do repertuaru wokalistek minionej epoki. Na swoim koncie ma takie płyty jak np. „Niezapomniane przeboje Anny German”, „Niezapomniane przeboje Anny Jantar”, a także „Najpiękniejsze kolędy”. Artystycznie czerpie inspiracje również z twórczości Violetty Villas.