Talent młodej wokalistki został doceniony przez jury konkursowe! Podczas konkursu dziewczyna wykonała trudny utwór Adele „Easy on me”. Jak się okazuje talent muzyczny ma we krwi po mamie!

Dwa dni temu w naszym mieście odbył się „I Miejski Konkurs Piosenki Obcojęzycznej”. Konkurs zrealizowany został w kościańskiej „jedynce”. Do udziału w tym przedsięwzięciu muzycznym zgłosiło się całe grono zdolnych uczniów z najróżniejszych szkół ziemi kościańskiej. Po przesłuchaniu wszystkich uczestników komisja konkursowa wybrała grono najlepszych wokalistów.

Wśród laureatów konkursu znalazła się Zosia Główczak, która zdobyła III miejsce! Zosia Główczak na co dzień uczy się śpiewu w grupie Voice Studio Kościan, która prowadzona jest przez lokalną wokalistkę Darię Kaczór – Boś. Przy okazji polecamy zapoznanie się z twórczością tej niezwykle utalentowanej artystki! Zajęcia śpiewu odbywają się w Kościańskim Domu Kultury. Warto zaznaczyć, że Zosia Główczak uczy się także gry na pianinie w Szkole Muzycznej im. Józefa Surzyńskiego w Kościanie.

W trakcie konkursu Zosia Główczak wykonała utwór Adele „Easy on me”. To niezwykle trudny utwór, z którym dziewczyna poradziła sobie bardzo dobrze. Nie każdy wie, że Zosia jest córką Katarzyny Główczak (Seifert), która przed wielu laty również była bardzo aktywna muzycznie. Ma na swoim koncie nagrody wokalne w licznych konkurach na szczeblu ogólnopolskim! Mieszkańcy miasta pamiętają mamę Zosi z wielu wydarzeń artystycznych. Jak widać dziewczyna odziedziczyła talent po równie zdolnej mamie! Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy muzyczne.