Sunday Morning posiada coraz większą rzeszę fanów. Niedawno grupa muzyczna zaprezentowała się w legendarnym Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie!

Trzeba przyznać, że utalentowanych artystów związanych z ziemią kościańską i najbliższych okolic nie brakuje! Niedawno pisaliśmy o gościnnym wystąpieniu zespołu Ogień w Telewizji Polskiej S.A, sukcesach Julii Stople z The Voice of Poland, młodych i aspirujących wokalistach, a dziś uwagę poświęcimy zespołowi Sunday Morning!

To formacja, która powstała w 2015 roku w Lesznie. Inicjatorem założonego zespołu jest Andrzej May. Skład zespołu tworzą wokalistka Daria Kaczór – Boś, Iuri Gaspar grający na keyboardzie, gitarzysta Przemek Maćkowiak, basista Sławek Pluta, saksofonista Rafał Gubański oraz perkusista Andrzej May. Od momentu powstania zespołu grupa muzyczna bardzo mocno rozwinęła się i ma coraz więcej fanów.

W tym roku zespół Sunday Morning wydał swoją debiutancką płytę, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem i recenzjami. Można ją zakupić w wersji fizycznej w Empiku. Na płycie znajduje się dziewięć fantastycznych utworów muzycznych pt. „Już mnie masz”, „Nie ma tam nic”, „Cel”, „Miłością żyć”, „Chwilo trwaj”, „Spokój w sobie mam”, „Zrozumieć błąd”, „Czarne koty”, „Nie wiem, co robić”.

Skład zespołu muzycznego Sunday Morning

Na pierwszy plan muzycznego materiału wysuwa się oczywiście genialna wokalista Daria Kaczór – Boś, która prezentuje bardzo wysoki poziom wokalny. Nic w tym dziwnego, ponieważ od najmłodszych lat szlifowała swój talent i zdobywała liczne nagrody w prestiżowych konkursach wokalnych. Na co dzień uczy śpiewu w Voice Studio w Kościańskim Ośrodku Kultury. Przekazuje swoją pasję do muzyki młodym i aspirującym artystom.

Teksty piosenek napisała Daria Kaczór – Boś, Sabina Klak, Przemysław Maćkowiak. Pan Przemysław Maćkowiak napisał także muzykę do wszystkich utworów. Za realizację nagrań odpowiadał Marcin Samarzewski, Maciej Sztyma oraz Tomasz Maciejewski. Mastering wykonał Marcin Samarzewski i Studio Wiosenna w Lesznie. Gościnnie na płycie zagrał także Damian Ruskowiak.

Sunday Morning udowadnia, że ciężką pracą i systematycznością można spełnić swoje marzenia. Jak widać dobra muzyka obroni się sama, ponieważ piosenki tej muzycznej grupy od jakiegoś czasu puszczane są przez największe stacje radiowe w Polsce! Utwory zespołu można było usłyszeć na antenie prestiżowej Trójki Polskiego Radia. Niedawno grupa zagrała także koncert na żywo w legendarnym Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie!