Teledysk zespołu „Ogień” nagrany do piosenki „Diabelski młyn” jest już dostępny w sieci internetowej. Fani zespołu są usatysfakcjonowani!

 

Jeden z najpopularniejszych zespołów w Kościanie, czyli „Ogień” nagrał teledysk! Klip do utworu pt. „Diabelski młyn” jest już dostępny w sieci internetowej. Utwór jest kolejną propozycją promującą debiutancki album muzyczny zespołu pt. „Uwierz w to”. Fani grupy muzycznej są zachwyceni. W sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat teledysku.

Za zrealizowanie teledysku odpowiedzialna jest firma „Rmedia Radosław Mosak”. Muzykę do piosenki „Diabelski młyn” stworzył oczywiście Przemysław Zakrzewski oraz Hubert Urbaniak. Za słowa oraz wokal odpowiedzialny jest Filip Popów. W wideoklipie oprócz wyżej wymienionych panów  występuje również cały skład tej grupy muzycznej, czyli Bartek Linke (perkusja) oraz Michał Leśniewski (gitara basowa).

W teledysku widać między innymi charakterystyczne ujęcia z naszego rodzinnego miasta Kościana. Chodzi oczywiście o jedyną w swoim rodzaju „Wieżę Ciśnień”. Teledysk do utworu można obejrzeć na kanale You Tube oraz pod wskazanym poniżej linkiem. Serdecznie polecamy!

Już w przyszłym tygodniu płyta dostępna będzie w sprzedaży w sieci Empik! Wszelkie szczegółowe informacje w tym zakresie podane będą na oficjalnych kanałach social media zespołu „Ogień” (facebook, instagram). Ponadto informujemy, że już jutro o godzinie 9:00 zespół „Ogień” będzie gościem w TVP Poznań. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy tej grupy muzycznej!