Wybierz się na spektakl magików do Kościańskiego Ośrodka Kultury. Wejście na wydarzenie jest biletowane. Spektakl odbędzie się już za trzy dni, dlatego warto pośpieszyć się z zakupem wejściówek!

Za kilka dni, a dokładniej 26 czerwca 2022 roku w naszym mieście zostanie przedstawiony wyjątkowy spektakl. Chodzi oczywiście o spektakl iluzji w wykonaniu wyjątkowych magików. Do Kościana zawitają Michael Allen Iluzjonista oraz Prestidigitator Marcin Kaczmarek. Wydarzenie zostanie zrealizowane w sali klubowej w Kościańskim Ośrodku Kultury, przy ulicy Mickiewicza 11, w Kościanie.

Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 12:00. Wejście na wydarzenie jest biletowane. Ceny biletów rozpoczynają się od 45 zł. Można je zakupić poprzez stronę www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl oraz w salonach Empik. Informujemy, że występuje ograniczona ilość miejsc na to wydarzenie. Jeśli chcesz nabyć bilety trzeba się spieszyć!

Kim są magicy, którzy przyjadą do Kościana? To uczestnicy popularnego programu „Mam Talent!”

Michael Allen Iluzjonista oraz Prestidigitator Marcin Kaczmarek dali się poznać szerokiej publiczności występując w popularnym talent show „Mam Talent!”, który jest emitowany przez stację telewizyjną TVN. Swoimi występami szybko zaskarbili sobie przychylność publiczności oraz jurorów. Michael Allen Iluzjonista zaprezentuje się na scenie jako pierwszy. Po nim wystąpi Prestidigitator Marcin Kaczmarek, który może pochwalić się tytułem podwójnego rekordzisty Guinnessa. Był także laureatem M1 Talent Show.

Jesteśmy przekonani, że uczestnicy zbliżającego się wydarzenia nie będą się nudzić. Wręcz przeciwnie będzie to czas najróżniejszych emocji w tym zaskoczenia, ciekawości oraz podziwu. Jednym słowem będzie magicznie! Nadchodzące wydarzenie to propozycja nie tylko dla najmłodszych. Świat magii z pewnością wciąż zachwyca niejednego dorosłego. Serdecznie polecamy i zapraszamy! Czas trwania wydarzenia przewidywany jest na około 100 minut.