Trwa premiera teledysku do pierwszego singla promującego nadchodzącą płytę artystów.

Lokalni raperzy Jarosław Szudra aka Szyszak oraz Mikołaj Ziółek aka Ziółas nagrali swój pierwszy wspólny teledysk. Dokładnie dzisiaj realizowana jest premiera teledysku do singla pt. „Czas przyniósł efekt” z nadchodzącej płyty o nazwie „Po Czasie”. Teledysk już krąży w sieci i wzbudza spore zainteresowanie! Znajdziecie go na social mediach artystów pod nazwą „Efekt Czasu” oraz poniżej artykułu.

Warto podkreślić, że również dzisiaj wystartował preorder płyty „Po Czasie”. Preorder płyty można zamówić poprzez stronę artystów o nazwie www.efektczasu.pl, gdzie znajdziecie więcej informacji związanych ze szczegółami zamówienia płyty, snapbacka oraz wlepek. W przypadku pytań prosimy o kontakt z managerem grupy poprzez maila [email protected].

Oficjalna premiera krążka zaplanowana została na dzień 23 września 2022 roku. Czujemy, że w tym dniu będzie się działo! Nasza redakcja trzyma kciuki za dalsze działania tej grupy muzycznej.

Zobacz teledysk grupy „Efekt Czasu”!

 

Jeśli fascynujesz się hip-hopem możesz również zainteresować się tym tematycznym artykułem: https://www.edukultura.pl/wielkie-zmiany-w-polskim-rapie-na-przestrzeni-lat/.