Mieszkańcy Kościana udzielili naszej redakcji odpowiedzi jakie prezenty preferują pod choinkę. Dziś dzielimy się z naszymi czytelnikami  przydatnymi poradami w zakresie podarunków na gwiazdkę.

Wyjątkowe prezenty na gwiazdkę dla kobiety

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! Już za kilka dni większość z nas będzie obdarowywać swoich najbliższych upominkami. Warto więc postarać się, aby prezenty były trafione. Okazuje się, że każdego roku wielu z nas ma ten sam problem związany z zakupem odpowiedniego prezentu. Co wybrać dla pań oraz dla panów? Sprawdźcie sami!

Kościaniacy wśród ciekawych propozycji na prezent dla kobiet wskazali: kosmetyki, wodę perfumowaną, srebrny naszyjnik, świecę zapachową, świecznik, szafkę lub szkatułkę na biżuterię, koc z bawełny, zestaw maseczek do twarzy, książkę, opaskę do włosów, czapkę, szalik, urządzenia małego AGD, prostownicę, elektryczną szczoteczkę do zębów, vouchery do kosmetyczki na zabiegi pielęgnacyjne paznokci, torebkę, plecak, biżuterię.

Stylowe prezenty dla mężczyzny

Atrakcyjnymi prezentami dla panów okazały się m.in.: narzędzia do majsterkowania, skórzane paski, portfele, gadżety do smartfona, nowe telefony, gry komputerowe, przedmioty związane z pasją, perfumy, kosmetyki do pielęgnacji ciała, zestaw do pielęgnacji brody, szachy turystyczne, tablety. Panowie ucieszą się również z dobrej książki związanej z tematem ich zainteresowań.

Wśród wyszukanych i bardziej oryginalnych prezentów nasi rozmówcy podawali na przykład: obrazy, rękodzieło, rzeźby. W przypadku zainteresowania tego typu przedmiotami warto udać się do lokalnych artystów. Dużą popularnością w naszym mieście cieszy się Pan Marian, który od wielu lat tworzy najróżniejsze dzieła wyrabiane w drewnie. Pracownia artysty znajduje się w starym wiatraku na Skwerze Krimpen przy „Zajedzie u Dudziarza” w Kościanie. Warto tam zajrzeć, polecamy!

Dużym zainteresowaniem cieszą się również vouchery: na skok ze spadochronem, na przejażdżkę wyścigowym samochodem, lot balonem, warsztaty kulinarne, degustację win, a także na masaże. Zdecydowanie zostało już niewiele czasu. To już ostatnie dni, w których można zrealizować zakupy na świąteczne prezenty.