Zobacz świat przyrody na niezwykłych zdjęciach fotograficznych. Wystawa fotograficzna jest dostępna w Kościańskim Ośrodku Kultury.

Na początku miesiąca w naszym mieście miało miejsce otwarcie wystawy pt. „Kolory Natury”. Wystawa przedstawia fotografie, których głównym tematem jest dzika przyroda. Prace przedstawione na wystawie zostały wykonane przez Huberta Mielnika. Trzeba przyznać, że wystawa robi wrażenie i zapiera dech w piersiach!

Wystawa zdjęć obrazuje dziką przyrodę związaną z Ziemią Kościańską. Wystawa jest dostępna do 20 lutego 2023 roku. Zostało więc zaledwie kilka dni, aby zobaczyć te niezwykłe dzieła. Jest to pierwsza wystawa fotograficzna artysty i trzeba przyznać, że jest doskonała! Fotograf ma wyjątkowy talent do wykonywania zdjęć w terenie. Artysta podkreśla, że zbierał materiał przez trzy lata kiedy obcował z naturą, lasami, łąkami i polami.

Podczas otwarcia wystawy fotograf podzielił się z publicznością opowieściami na temat tego jak powstawał materiał, o różnych okolicznościach, a także o realizacji zdjęć tuż o wschodzie słońca. Nasza redakcja składa serdeczne gratulacje i życzy wszelkiej pomyślności w realizacji kolejnych projektów fotograficznych.