Początek tygodnia, dokładnie 27 listopada, przyniósł niepokojące wieści o zaginięciu starszego mężczyzny, Czesława Bąkowskiego. Ten 80-letni pan, nie powrócił do swojego domu po wyprawie na ryby, co skłoniło jego rodzinę do poproszenia o pomoc społeczeństwa w lokalizowaniu go. Znany jest jako miłośnik wędkarstwa i to właśnie podczas jednej z takich wypraw, której celem była miejscowość Sepno w powiecie grodziskim, przepadł bez śladu.

Pan Czesław po raz ostatni był widziany o godzinie 11:00 tego dnia. Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły rezultatów, co dodatkowo pogłębia troskę rodziny, bo od czasu wyjazdu na ryby senior nie dał o sobie znać.

Zaginięty mężczyzna poruszał się prawdopodobnie samochodem osobowym marki Opel Corsa C z 2001 roku. Na podstawie informacji od rodziny wiadomo, że numer rejestracyjny pojazdu to PGO H666.

Niepokój rodzinny potęguje fakt, że pan Czesław cierpi na schorzenia, które mogłyby spowodować utratę pamięci. Opis ubioru zaginionego to czarna czapka z daszkiem, granatowy sweter, bezrękawnik, szara koszula w kratkę i czarne spodnie. Na nogach miał szare buty, a na jednym z nadgarstków opaskę uciskową, zaś na drugim zegarek.