W nawiązaniu do zeszłorocznej, udanej pod względem frekwencji, gali mieszanych sztuk walki w Kościanie, entuzjaści tego sportu będą mieli kolejną okazję na przeżywanie silnych emocji. Jak zapowiedzieli organizatorzy, wydarzenie sportowe ponownie odbędzie się w tym samym mieście. Zostanie zorganizowane w sobotę, 18 maja, w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych usytuowanego przy ulicy Wielichowskiej.

Zeszłoroczne wydarzenie odbyło się pod hasłem Fight Night. Jednak zgodnie z najnowszymi informacjami, federacja podejmuje próbę stworzenia nowej marki – NOC MMA. Ta zmiana ma na celu nadanie gali nowego oblicza i przyciągnięcie jeszcze większej liczby fanów sztuki walki.

Podczas nadchodzącej NOCY MMA, rywalizować będą zawodnicy specjalizujący się w różnych stylach walki. Wykorzystywać będą oni techniki takie jak boks, judo, karate czy zapasy. Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że to będzie wieczór pełen mocnych wrażeń, adrenaliny i spektakularnych akcji. To właśnie te elementy przyciągają rzesze widzów i tworzą niezapomnianą atmosferę.